Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji chrztu

Nasze produkty znamionują się dużą dbałością o detale i szczególnym wyczuciem stylu. Nie znajdą Państwo poprawniejszego sposobu na pozostawienie swoim gościom pomysłowej i interesującej pamiątki. Proponowane przez nas wyroby posiadają spersonalizowany grawerunek, który nadaje im osobistego charakteru oraz szczególnego wdzięku.

Wbudowany magnes sprawia, że wolno zawiesić je na lodówce bądź innej, metalowej powierzchni. Solidność wykonania oraz dobre gatunkowo drewno to dla nas bezdyskusyjna podstawa. Czytaj dalej „Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji chrztu”

Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest

Każda impreza jest inna, co nie zmienia faktu, że miarodajne zwyczaje powtarzają się niezależnie od charakteru rodzinnej imprezy. Do takich konwenansów zaliczyć możemy dziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Nie muszą to być kosztowne upominki – tu liczy się gest oraz pomysłowość. Prezentujemy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Proponowane magnesy można personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy oraz wzór podziękowania dla gości. Czytaj dalej „Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest”