Weselne i ślubne podziękowania dla gości – polski sklep

Głośne wesele powinno łączyć się z jakąś formą pamiątki, dlatego warto zatroszczyć się o tę kwestię. Należącą do nas propozycją dla Państwa są ponadprzeciętne plakietki wyposażone w magnes – nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy, aby zadowolić swoją rodzinę. Warto jest skorzystać z należącej do nas oferty, bo przykładamy wielką uwagę do wyników końcowych naszych wyrobów.

Używane przez nas materiały odznaczają się solidnością, przez co nasze artykuły są nadzwyczaj profesjonalne. O grawerunku decydują Państwo sami, to właśnie dzięki czemu nasze plakietki są przyzwoiciej spersonalizowane. Czytaj dalej „Weselne i ślubne podziękowania dla gości – polski sklep”

Ręcznie wykonane podziękowania dla gości weselnych

Od wielu lat w Polsce rozwija się zwyczaj dziękowania gościom weselnym za przybycie na imprezę oraz celebrowanie tego jakże ważnego dla pary młodej dnia. Jednakże trunek, kartki czy zestawy kulinarne to dość oklepany schemat – my mamy coś absolutnie innowacyjnego, pomysłowego i personalizowanego – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. W ogromnej ofercie trwałe, dekoracyjne magnesy, które jesteśmy w stanie spersonalizować według życzenia pary młodej. Takie podziękowania uświetnią każdą imprezę weselną. Czytaj dalej „Ręcznie wykonane podziękowania dla gości weselnych”